Спеціальна лінія “Друг для українців”. CISL Bergamo створив номер, позвонивши на який можна отримати поради, підтримку та допомогу тим, хто приїжджає з України шукаючи прихисток і безпечне місце для своєї сім’ї, а також італійцям які проживають в Бергамо та по всій зоні району Бергамо і хочуть допомогти біженцям із України. Спеціальна лінія працює з понеділка по п’ятницю з 8.30 до 12.30 та з 14.00 до 18.00. Україномовні, російськомовні та італійськомовні співробітники зможуть відповісти на перші потреби та запити на інформацію, які виникають у зв’язку із перебуванням біженців із України на території Італії.
Єдиний номер телефону (035 324500), який переадресовує дзвінки до першого доступного оператора, який зможе інформувати про діючі правила прийому біженців з України та про можливості території, які в першу чергу пропонує Карітас та Фонд громади Бергамо, з якими CISL підтримує тісні контакти.
«Ми хочемо допомогти тим, хто потрапив у цю надзвичайну ситуацію, – каже Франческо Корна, генеральний секретар CISL Bergamo, – і ми робимо це, збираючи кошти та реалізуючи цей проект, який будемо підтримувати власними ресурсами. Завдяки деяким нашим співробітникам і волонтерам, ми реалізували номер телефону, який надасть інформацію про житло, легалізацію в Італії, курси для вивчення італійської мови, влаштування дітей у школу або садочок та по можливості також із пошуком роботи. Це послуга, яку ми хочемо надати тим, хто прибуває із України і не розмовляє італійською а також громадянам Італії які хочуть допомогти в цій трагічній і складній ситуації»